RaVaNoTe

Lühidalt RaVaNoTe sünnist.
Raasiku Valla Noorteteater "RaVaNoTe" sündis grupi valla aktiivsete noorte initsiatiivil. Mõte sai alguse 2009. aasta 1. mail toimunud mõttetalgutel ning reaalse teostuseni jõuti oktoobris 2009.  Väärib äramärkimist, et noored on võtnud ise initsiatiivi, nii sai esimene tükk mängimiseks välja valitud noorte enda poolt, milleks oli R. Raua noortenäidend "Keegi teine".
"RaVaNoTe” seob Raasiku valla eri asulate noori. Aktiivsete noorte tunnustuseks tuleb lausuda vaid kiidusõnu. Eelmainitud noorte mõttetalgutest on päevavalgust näinud mitmed muudki ideed ning käivitunud Raasiku Valla noorteliikumine MEN.
"RaVaNoTe" tegemisi on vastavalt rahalistele võimalustele toetanud Raasiku Rahvamaja, kelle ringide nimekirja trupp alates 2009. aasta sügisest kuulub, ka proovid toimuvad rahvamaja ruumides. Truppi juhendab Margit Eerik (MTÜ Tuulekell). Samuti on teatrinoorte tegevust kaasrahastanud Raasiku Vallavalitsus (teatrinoorte suvine laager). RaVaNoTe arvestatavaks koostööpartneriks on MTÜ Tuulekell, kelle abiga sai esimeses näidendis ning saab ka uues näidendis teoks etenduse kunstnikutöö, mitmed tehnilised lahendused MTÜ Tuulekell juhatuse esimehe Moyo Eivase (Mait Eerik) eestvedamisel.  Üheskoos võtsime 2010 suvel ette teatrikallakuga nädalalõpulaagri, kus Rakvere teatri noore professionaalse näitleja Erni Kase eestvedamisel toimus teatrikunsti harrastavatele noortele õpetlik ja arendav töötuba.

Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Otsi
 


 

 
 

MTÜ Tuulekell  tel. 55 561 144 info@tuulekell.eu

Self guided audio tour app image