Teeme ära talgud5. mail teoks saav talgupäev on vahvaks sissejuhatuseks 19. juulil esietenduvale suvelavastusele "Birkenruh episood. Kurb armulugu", mis on professionaalse näitekirjaniku Loone Otsa poolt spetsiaalselt selle koha jaoks kirjutatud lugu. Etendused toimuvad veel 20.-22. ja 26.- 29. juulil  19.00.
Näitemängu aluseks on 1917. aasta suvel Eesti kirjanduse suurkujude Marie Underi, Friedebert Tuglase, Artur Adsoni seal veedetud ja teoks saanud armastust ja traagikat täis nädalad, mis on leidnud kajastust kõigi nende edaspidises loomingus. Näitemängu toimumise kaudu just selles, Birkenruh mõisakohas märgime üheskoos selle paiga Eesti kultuurilukku ning saame ise teadlikumaks Harju - Jaani kihelkonnas asuvast  väekast ja looga kohast.
Näitemängu lavastab Ingomar Vihmar, kunstnikutöö teeb Jaanus Laagriküll, mõlemad Kehrast pärit mehed.
Kaasa teevad näitlejad: Kersti Heinloo (M. Under); Kristo Viiding (Fr. Tuglas); Ott Sepp (A. Adson); Ingomar Vihmar (papa Hacker);  Adeele Sepp ja Kati Ong (M. Underi tütred).

Mänguplats vajab korrastamist ja seoses sellega ootame kõiki huvilisi korrastustöödel kaasalööma.
Põhiline korrastamine toimub mõisa varemete ümbruses: riisume, rajame peenrakohad, puhastame varemete sisemuse ja mõisatrepi. Palume kaasa võtta reha ja töökindad.
Osalejatele pakume talgusuppi ning on võimalik soetada soodushinnaga teatripileteid.
Täpsem info tel 5556 11 44 (Mait) ja 56 646 542 (Margit)

Eesti English Русский
«
»

Otsi
 


 

 
 

MTÜ Tuulekell  tel. 55 561 144 info@tuulekell.eu

Self guided audio tour app image